Blog Firmowy HQ servis

skontaktuj się z nami

Image
Image
Image
HQ Servis
Arkadiusz Haczykowski
Mokas 38a
96-500 Sochaczew

Tusze i tonery - oryginały czy zamienniki?

Jaką decyzję podjąć?

 

Producenci oryginalnych tuszy i tonerów przekonują nas, że tylko produkty z ich logo zapewniają najwyższą jakość wydruków i bezawaryjność urządzenia, a niższy koszt materiałów alternatywnych wiążę się z ich gorszą jakością.

 

Czy jednak tonery oryginalne to zawsze najlepszy wybór? Zdarza się, ze cena tonera stanowi 90% wartości urządzenia (tak jest głównie w przypadku drukarek z najniższej półki cenowej). Zamienniki są często o ponad połowę tańsze od materiałów oryginalnych. Okazuje się jednak, że duże różnice cenowe nie muszą oznaczać ogromnej różnicy w jakości, wydajności czy bezpieczeństwie użytkowania. Wszystko zależy od tego na jakie tonery alternatywne się zdecydujemy! Obecnie na rynku dostępne są zamienniki, których właściwości fizyczne i chemiczne nie ustępują oryginałom.

 

Marką wyróżniająca się wśród zamienników są dostępne w naszej ofercie tusze i tonery ASARTO. Marka ta specjalizuje się we wkładach atramentowych i laserowych. Ofertę uzupełniają folie do faksów termotransferowych i drukarek igłowych.

 asarto zamienniki i oryginały

Produkty Asarto to rozwiązanie optymalizujące jakość, produkcję i marketing w stosunku do oczekiwań rynku. „Jakość jest najlepszą gwarancją pozyskania lojalności klientów i jest naszą obroną przed konkurencją i drogą do rozwoju marki” - zapewnia producent.

 

Co ważne- tusze i tonery ASARTO objęte są dożywotnią gwarancją!

Co trzeba wziąć pod uwagę wybierają tusz lub toner do drukarki czy kserokopiarki?

  1. Sprawdź czy toner jest kompatybilny z twoim urządzeniem.

  2. Sprawdź czy toner (również zamiennik) ma gwarancję.

  3. Upewnij się, że produkt ma certyfikat ISO 9001 lub ISO 14001 gwarantujący kontrolę jakości.

  4. Nigdy nie kupuj materiałów eksploatacyjnych z przypadkowych źródeł- tonery alternatywne tez bywają podrabiane!

 

 

Sprzedaż tonerów Sochaczew, tonery do drukarek Sochaczew, tonery do kserokopiarek Sochaczew, tusze do drukarek Sochaczew, tonery oryginalne, ASARTO Sochaczew, awaria tonera, toner Konica Minolta, tonery zamienne, zamienniki, tanie zamienniki, toner HP, toner Samsung, toner Brother, toner Canon, toner Epson, toner Lexmark, tusz HP, toner Konica Minolta, toner Ricoh.

Polecane artykuły