Blog Firmowy HQ servis

skontaktuj się z nami

Image
Image
Image
HQ Servis
Arkadiusz Haczykowski
Mokas 38a
96-500 Sochaczew

Kserokopiarka- nowa czy poleasingowa?

naprawa
 
 
Potrzebujesz w swojej firmie dobrej kserokopiarki, a nie stać cię na urządzenie za kilkanaście tysięcy złotych? Nic straconego. Możesz doposażyć swoje biuro w tańszą średnio o 40% od nowego urządzenia kserokopiarkę poleasingową. Masz wątpliwości?
 
 
 
Zastanawiasz się czy taka kopiarka będzie jeszcze dobrze i długo działać? Niepotrzebnie. Kopiarka poleasingowa, czyli używana- nie znaczy gorsza. Oto dlaczego.
 
Oferowane przez nas kopiarki są odpowiednio wyselekcjonowane spośród innych urządzeń pod względem najmniejszego przebiegu, dobrego stanu technicznego, estetycznego wyglądu oraz funkcjonalności (bogate opcje). Przez sprzedażą przechodzą fabryczną regenerację na warsztacie naszego serwisu. Regeneracja taka polega na demontażu urządzenia do poziomu ramy, szczegółowym sprawdzeniu i wyczyszczeniu go, a potem ponownym złożeniu z wykorzystaniem istniejących i nowych części. Wszystkie elementy, które ulegają zużyciu zastępuje się nowymi (bez względu na bieżący stan). Regenerowane kopiarki są dzięki temu równoważne pod względem jakości i ochrony gwarancyjnej nowym urządzeniom.
 
Przegląd techniczny kserokopiarki
Właśnie o ochronie gwarancyjnej należy wspomnieć. W przypadku naszej firmy otrzymujecie Państwo 24 czy też 36-miesięczną gwarancję oraz pełne wsparcie techniczne z naszej strony.
 
W Państwa ręce trafia w pełni sprawny, bogato wyposażony sprzęt w wyjątkowo atrakcyjnej cenie!
 
 
TAGI: kserokopiarki używane Sochaczew, kopiarki używane Konica Minolta, kopiarki używane Canon, kserokopiarki poleasingowe Canon
 

Polecane artykuły