Blog Firmowy HQ servis

skontaktuj się z nami

Image
Image
Image
HQ Servis
Arkadiusz Haczykowski
Mokas 38a
96-500 Sochaczew

Nie wiesz jak skalkulować koszty dzierżawy kserokopiarki? Wynajmij urządzenie na okres próbny!

wynajem kserokopiarek
 
Jeśli rozważacie Państwo możliwość wynajmu urządzenia, ale nie jesteście pewni co do swoich wymagań zapraszamy do skorzystania z możliwości wynajmu urządzeń na okres próbny. Nasza firma dostarczy Państwu kopiarkę na ustalony okres- z reguły 14-28 dni- do niezobowiązujących testów.
 
Skalkulowanie kosztów wynajmu drukarki wymaga od klienta szczegółowego określenia jego wymagań. Tylko na ich podstawie możliwe jest podanie przez doradcę precyzyjnej ceny za każdy miesiąc użytkowania urządzenia. Skalkulowanie kosztów wynajmu drukarki uzależnione jest od kilku czynników. Podstawowym z nich jest liczba stron, jaką chcemy drukować w każdym miesiącu oraz to czy będą to tylko kopie czarno-białe, czy też kolorowe. Ważnym czynnikiem podczas kalkulacji kosztów jest również funkcjonalność uboczna, czyli dodatkowe funkcje typu skaner, kopiarka czy faks. Na cenę wynajmu wpływ ma też wielkość urządzenia oraz jego marka.
 
 
W naszej ofercie dostępne są oferty dzierżawy urządzeń wielofunkcyjnych fabrycznie nowych oraz używanych. Tu zauważyć należy, że miesięczna opłata za dzierżawę kserokopiarki używanej jest znaczenie niższa niż fabrycznie nowej. Przede wszystkim wynika to z faktu, że koszt zakupu kserokopiarki nowej jest kilkakrotnie wyższy. Jednocześnie jednak stan techniczny i funkcjonalność kserokopiarek używanych są zbliżone do urządzeń wielofunkcyjnych z bieżącej oferty.
 
 
W okresie tym będziecie mogli Państwo sprawdzić czy funkcjonalność urządzenia Państwu odpowiada oraz czy kserokopiarka dobrze współpracuje z Państwa infrastrukturą biurową. Jest to jednocześnie dobra okazja, aby upewnić się, że sprzęt nie posiada ukrytych wad i nie wymaga częstych wizyt serwisu.
 
 
Z naszej usługi wynajmu korzystają już klienci z Warszawy oraz takich miejscowości jak: Błonie, Brwinów, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Halinów, Jabłonna, Janki, Józefów, Karczew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Łomianki, Milanówek, Nowy Dwór Mazowiecki, Marki, Mińsk Mazowiecki. Nadarzyn, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piastów, Piaseczno, Podkowa Leśna, Pruszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów.

Polecane artykuły